Krepšelyje nėra produktų.

Partneriai

Įkurtas 1888 m. Sandnes miesto centre ir pavadintas Sandnes Uldvarefabrik AS. 1989 m. – pirmieji gamybos bei pardavimo metai. 1980 m. persikėlė į „Foss Eikeland“ Sandnes savivaldybėje, kur ir randasi iki šiol. 2006 m. pavadinimas pakeistas į Sandnes Garn AS.
1995 m. Sandnes Uldvarefabrik nupirko Sagatex, tačiau 2000 m. fabriką atgal perpirko vietiniai verslininkai. 1888-1905 m. gamykloje dirbo daugiau nei 500 darbuotojų.
Pirmasis spalvų vyriausiasis dizaineris buvo Johanas Ludvigsenas, kuris fabrike dirbo nuo 1888 m. pradžios iki 1915 m. Jo užrašai buvo labai saugomi, laikomi paslaptyje ir nebuvo prieinami net darbuotojams.
1910 m. nuspręsta išplėsti fabriką, 1932 m. pradėtos naudoti pirmosios šukavimo mašinos, kurios buvo didelis firmos pasididžiavimas. 
1946 m. ​​gamykloje kilo gaisras, tačiau firmos rezultatas tais metais vis dar buvo teigiamas.
2014 m. Roglando apskrityje Sandnes Garn AS paskelbta metų įmone.
2015 m. apyvarta siekė – 235 mln. NOK.
2015 m. parduota 700 tonų verpalų.
Verpalų eksporto dalį sudaro 20%, didžiausia eksportuojančios šalys yra Danija, Švedija ir Islandija
Dabartinis darbuotojų skaičius firmoje 96 žmonės.
Generalinis direktorius Haraldas Mjølne’as, kuris yra taip pat pagrindinis savininkas.

,,Mūsų svarbiausi prioritetai – dizainas, kokybė ir tobulas galutinis rezultatas”

Sandnes Garn komanda


Mano istorija neprasideda pas močiutę kaime besimokant nerti ar megzti. Tiesą sakant nebūčiau ir pagalvojusi apie tai, jog turėsiu savo mylimą nėrinių, o po to ir mezginių ženklą, kuris keitėsi iš „Crochet Fashion” į „M-Knot”. Nebūčiau pagalvojusi apie tai, kad visą įmanomą laiką skirsiu kurdama rankų darbo gaminius. Mano gyvenimas buvo labai toli nuo to: daug metų dirbau modeliu, keliavau po pasaulį, sukausi mados aplinkoj.

Vieną dieną viskas apsivertė. Supratau, jog namų jaukumas, ramybė ir lėtas gyvenimo būdas su tikrais ir nuoširdžiais dalykais yra tai, ko siekiu savo gyvenime.

Nes šiluma ir tikrumas yra tai, kas mane veda pirmyn.
Su Meile, Margarita


Go handmade siekis – kurti kokybišką ir ypatingą produkciją skirtą rankdarbiams, leidžiančią kurti kažką kokybiško ir individualaus, suteikiančius malonius pojūčius.
Tikslas ne tik kokybė, bet ir pristatyti unikalų stilių, kuris akcentuoja įgūdžių universalumą.
Mes galime pasiūlyti viską kas reikalinga rankdarbių gamybai – nuo sagų iki medžiagų ir rankdarbių aprašymų.
Dizaino ir stiliaus dėka rankdarbiai atrodo ne tik gražiai, bet ir unikaliai.
Didžiuojamės, kada mūsų moteriškas kolektyvas dalyvauja kuriant įvairias kolekcijas.
Kaip aš jau minėjau, mes palaikome kūrybiškumą. Kūryba tai – fantastiška kelionė.
Visas stilius ir nuotraukos mūsų pačių darbas, todėl mes tikimės ir tikime, kad visos pasaulio moterys, žvelgdamos į mūsų kūrinius, patiria kažką ypatingo.
Kiekviena maža detalė buvo kruopščiai parinkta ir atlikta su didžiausiu atsidavimu ir aistra.
Pabaigai norime pridurti, kad mūsų darbe vienas iš svarbiausių darbų buvo pateikti visus aprašymus taip, kad jie būtų geri, paprasti ir lengvai suprantami. Tai buvo tikrai didelis iššūkis mums, tačiau po daugelio darbo valandų dabar visi aprašymai atrodo išbaigti su nuotraukų ir paveikslėlių iliustracijomis ir lengvai suprantami.

Su nuoširdžiausiais linkėjimais Hanne ir Go handmade komanda


„DROPS Design turi daugiau nei 30 metų patirtį mezgimo ir nėrimo pramonėje. Mes sunkiai dirbame, kad galėtume pasiūlyti ne tik išsamius, nemokamus mezgimo ir nėrimo aprašymus, kuriais galėtume paskatinti Jūsų įkvėpimą mezgimui/nėrimui, bet ir kokybiškus siūlus už puikias, prieinamas kainas!“

Sėkmės! DROPS Design komanda


Įsikūręs nuostabioje Suomijoje, „Nordic Yarn“ – aukštos kokybės verpalų prekės ženklas, įkurtas dviejų draugų, kuris yra paremtas ekologiška harmonija, efektyviu paprastumu, prašmatniu minimalizmu ir funkcionalumu, neprarandant grožio bei švelnumo. Nordic Yarn gamina Eco Cashmere – ekologiškus, minkštus ir patvarius siūlus, kurie yra gaminami iš 100% itališko kašmyro sumaišant perdirbtą ir gryną kašmyrą.

Šiaurės šalys yra priskiriamos prie žaliausių šalių pasaulyje. Pagarba mūsų aplinkai ir tvarus dizainas yra natūrali mūsų kultūros dalis. Aplinkos klausimai yra ypač svarbūs visuomenėje ir yra daug investuojama į infrastruktūrą ir ekologines programas suteikia išteklius apsaugant aplinką dabar ir būsimoms kartoms. Tai yra pagrindas, kurio kuriamas, plečiamas Nordic Yarn. 

Perdirbdami vieną iš brangiausių pluoštų, neprarandant savybių, kuriomis garsėja kašmyras, mes sukūrėme prabangius, ekologiškus ir ekonomiškus siūlus. Mūsų klientai ne kartą apibūdino mūsų siūlus kaip geriausius, kuriais jie kada nors mezgė. Mūsų kruopščiai išanalizuotas gamybos procesas padidina pluošto tankumą ir drastiškai sumažina siūlų „suveltukus”.

Kiekvienais metais, vakaruose kiekvienas vartotojas vidutiniškai išmeta apie 35 kg drabužių. Kašmyro pluoštas, kuris yra išmetamas, būna vis dar yra geros kokybės ir tinkamas naudoti. Mes rankiniu būdu atrenkame geriausius iš jų, deriname juos su perdirbtu pluoštu bei aukštos kokybės gryno kašmyro pluoštu. Tokiu būdu mes sukuriame ypatingai prabangius siūlus, kurie yra aukščiausios kokybės ir nekenksmingi aplinkai.

Mūsų siūlai yra pagrįsti formų ir funkcijų integravimu, daugiausia dėmesio skiriant patogumui ir apimant šiaurietišką „mažiau yra daugiau“ filosofiją. Nuo tada, kai pradėjome dirbti su „Eco Cashmere“, mes buvome įsipareigoję gaminti geriausius įsivaizduojamus verpalus, kurie yra suderinti su mūsų vertybėmis ir pagarba natūraliems ištekliams bei pluoštui. Mūsų klientai siejasi su mūsų aistra natūraliems pluoštams ir mezgimo meno kūrimu naudojant aukščiausias medžiagas rinkoje.

Mes norime matyti Jus vilkint Jūsų mezgtus gaminius metų metus ir norime, kad Jūs juos mylėtumėte taip, kaip pirmą kartą juos paėmėte į savo rankas. Koks gali būti geresnis tvarios mados pavyzdys ?

Nordic Yarn komanda

„Ko gero geriausi verpalai, kuriais aš kada nors mezgiau” – Margarita Radžiūnienė, prekinio ženklo M-Knot įkūrėja


addi filosofija labai paprasta: kai klientai perka addi virbalus, jie įsigyja absoliučiai geriausią kokybę. 

addi kompanija – kaip viena, didelė, vieninga šeima gaminanti mezgimo virbalus, nėrimo vąšelius bei mezgimo priedus. Kompanija įsikūrė dar prieš 1829 metus, dabar įmonei vadovauja jau šeštoji karta. Įmonė siūlo platų asortimentą bambuko, plastikinių, metalinių ir alyvuogių medienos virbalus bei nėrimo vąšelius. Taip pat įvairius mezgimo priedus, bei mezgimo/nėrimo aprašymus. Savo gaminius eksportuoja į daugiau nei 50 šalių.

„Prabanga rankoms yra aukščiausios kokybės gaminiai  – addi prekės ženklas tai pažada savo klientams” – addi komanda


UAB ZOVA yra įkurta 1994m. Bendrovė importuoja ir tiekia kokybiškus siuvimo priedus bei reikmenis Lietuvos siuvimo įmonėms ir mažmeninės prekybos parduotuvėms. Dauguma Lietuvos drabužių dizainerių yra UAB ZOVA klientai.

„Per daugiau nei 20 veiklos metų įmonė yra sukaupusi daug patirties apie tiekiamus produktus, todėl galime ne vien tik pasiūlyti prekes, bet ir konsultuoti mūsų klientus parenkant sprendimus” – UAB ZOVA komanda


SIA Klippan Saule yra Švedijos tekstilės grupės Klippan Textil AB dukterinė įmonė. Švedijos ir Latvijos biurai glaudžiai bendradarbiauja visais projektavimo, pardavimo ir rinkodaros aspektais, siekdami užtikrinti kuo gerenį gaminių kokybiškumą. SIA Klippan Saule rodukcija gaminama gamyklose Rygoje ir Bauskėje Latvijoje. „Klippan Textil Group“ ir SIA „Klippan Saule“ bendradarbiavimas prasidėjo 1992 m., Latvijai atgavus nepriklausomybę. Tiesą sakant, „Klippan Saule“ buvo viena iš pirmųjų Latvijos įmonių, kuri pradėjo bendradarbiauti su Vakarų įmonėmis. 1994 m. Klippan Saule sėkmingai pradėjo eksportuoti antklodes ir antklodes į Švediją. 1997 m. SIA Klippan Saule tapo Klippan Textil Group dukterine įmone. Šiandien grupė savo produkciją parduoda visose Baltijos šalyse, Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Vokietijoje, Islandijoje, Japonijoje, JAV, Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Šveicarijoje, Italijoje ir kt.

Mes orientuoti į visišką klientų pasitenkinimą! Ir tik patenkinttų klientų dėka įmonė auga toliau.
Linkėjimai SIA Klippan Saule komanda


Įmonė Aade Lõng savo veiklą vykdo nuo 1969 metų . Ilgametė patirtis ir pagarba klientui padėjo išvystyti aukštos kokybės produkcijos gamybą. Veiklos pradžioje pagrindinis gaminys buvo vienspalviai, tik natūralių atspalvių verpalai. Šiandien produktų sąraše galima rasti vienspalvių ir margaspalvių verpalų, karštos vilnos ir vilnos.  Visi Aade Lõng gaminiai gaminami iš 100% natūralios avių vilnos, kuri užtikrina draugiškumą gamtai ir aplinkai. Verpalų ir vilnos gamybai naudojama tik aukštos kokybės vilną, kuri daugiausia kilusi iš Švedijos, Australijos ir Naujosios Zelandijos bei iš vietinių Estijos avių augintojų. Aade Lõng yra Estijos prekybos ir pramonės rūmų nariai.

Džiaugiamės, kad renkatės mūsų produktciją! Mums visiems patinka tai, ką darome,   
Mūsų draugiška komanda visada pasiruošusi Jums padėti!!