Krepšelyje nėra produktų.

Partneriai

Mano istorija neprasideda pas močiutę kaime besimokant nerti ar megzti. Tiesą sakant nebūčiau ir pagalvojusi apie tai, jog turėsiu savo mylimą nėrinių, o po to ir mezginių ženklą, kuris keitėsi iš „Crochet Fashion“ į „M-Knot“. Nebūčiau pagalvojusi apie tai, kad visą įmanomą laiką skirsiu kurdama rankų darbo gaminius. Mano gyvenimas buvo labai toli nuo to: daug metų dirbau modeliu, keliavau po pasaulį, sukausi mados aplinkoj.

Vieną dieną viskas apsivertė. Supratau, jog namų jaukumas, ramybė ir lėtas gyvenimo būdas su tikrais ir nuoširdžiais dalykais yra tai, ko siekiu savo gyvenime.

Nes šiluma ir tikrumas yra tai, kas mane veda pirmyn.
Su Meile, Margarita.


Go handmade siekis – kurti kokybišką ir ypatingą produkciją skirtą rankdarbiams, leidžiančią kurti kažką kokybiško ir individualaus, suteikiančius malonius pojūčius.
Tikslas ne tik kokybė, bet ir pristatyti unikalų stilių, kuris akcentuoja įgūdžių universalumą.
Mes galime pasiūlyti viską kas reikalinga rankdarbių gamybai – nuo sagų iki medžiagų ir rankdarbių aprašymų.
Dizaino ir stiliaus dėka rankdarbiai atrodo ne tik gražiai, bet ir suteikiama unikalumo.
Didžiuojamės, kada mūsų moteriškas kolektyvas dalyvauja kuriant įvairias kolekcijas.
Kaip aš jau minėjau, mes palaikome kūrybiškumą, kūryba tai – fantastiška kelionė.
Visas stilius ir nuotraukos mūsų pačių darbas, todėl mes tikimės ir tikime, kad visos pasaulio moterys, žvelgdamos į mūsų kūrinius, patiria kažką ypatingo.
Kiekviena maža detalė buvo kruopščiai parinkta ir atlikta su didžiausiu atsidavimu ir aistra.
Pabaigai norime pridurti, kad mūsų darbe vienas iš svarbiausių darbų buvo pateikti visus aprašymus taip, kad jie būtų geri, paprasti ir lengvai suprantami. Tai buvo tikrai didelis iššūkis mums, tačiau po daugelio darbo valandų dabar visi aprašymai atrodo išbaigti su nuotraukų ir paveikslėlių iliustracijomis ir lengvai suprantami.

Su nuoširdžiausiais linkėjimais Hanne ir Go handmade komanda