Krepšelyje nėra produktų.

Apie Siūlų palėpę

Kas mes ir kur mes randamės?

Esame siūlų mylėtojai, užkietėję mezgėjai, savo aistroje dirbantys ir gyvenantys, neįsivaizduojantys dienos be siūlų ar mezgimo. Įsitvirtinę mažame miestelyje šiaurės Lietuvoje prie pat Latvijos sienos – Žagarėje.

Ką mes darome?​

Siūlome jums įsigyti pasaulyje žinomų ir pripažintų gamintojų aukštos kokybės siūlų, mezgimo priemonių ir odos gaminių. Pagalbą mezgant – suprasti mezgimo schemas, išversti mezgimo aprašymus.

Kodėl mes tai darome?​

Mezgimas tai ne tik hobis, ši veikla malšina fizinį ir emocinį stresą, nerimą, didina kūrybiškumą, lavina kantrybę, stiprina atmintį, gerina smulkiąją motoriką, suteikia pusiausvyros ir stabilumo jausmą, atitolina senatvinį užmaršumą ir net gelbsti kenčiant chronišką skausmą.

Mezgimas tai lyg meditacija – padeda išvalyti protą, nuramina jausmus. Taigi tai – puiki priemonė atsipalaiduoti, išreikšti savo kūrybingumą, sukurti tobulą dovaną mylimam žmogui.

Mezgimas tai menas. Kiekvienas rankų darbo mezginys kaskart gaunasi skirtingas, o menininko – amatininko darbas yra parinkti siūlus, jų spalvas ir svarbiausia teisingai pasirinkti darbo įrankius – virbalus.

Mezgimas tai ne tik puikus būdas pabėgti nuo kasdienės įtampos, bet ir siekis tęsti protėvių tradicijas bei puoselėti savo kultūrą.

Mezgimas – kaip procesas, kaip traukinio bėgiai, kaip tam tikras atsikartojimas. Tai yra apmąstymo, susikaupimo procesas, apsaugantis nuo nerimo. Susikaupimas vienam darbui atitolina nuo visų įvykių, nuo streso darbe (Simona Davlidovičiūtė).

Mums rūpi, kad jūsų darbas būtų įgyvendintas aukštos kokybės priemonėmis, todėl tiekiame siūlus bei mezgimo priemones ir jų priedus iš geriausių pasaulio gamintojų.