Krepšelyje nėra produktų.

Prekių pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje

AB ,,Lietuvos Paštu” registruota siunta (2 – 5 d. d.) – 2,70 €

Gavę Jūsų apmokėjimą už prekes, užsakytos prekės yra išsiunčiamos tą pačią arba sekančią darbo dieną (išskyrus pirmadienį), bet ne vėliau kaip per 3 darbo dienas, registruotu paštu. Svarbu nurodyti tikslų pristatymo adresą!!! Klientui pateikiamas siuntos numeris. Šio numerio pagalba svetainėje www.post.lt galite stebėti savo siuntos kelią.

Pristatymas į LP EXPRESS siuntų terminalus (1 – 2 d. d.) – 3,10 € 

Pasirinkus šį pristatymo būdą prekes galite atsiimti viename iš LP EXPRESS  savitarnos terminalų. Pirkimo metu galite pasirinkti Jums patogiausią terminalo vietą. Svarbu nurodyti tiklų terminalo adresą!!! Pristačius siuntą į terminalą, Jūs būsite informuoti SMS žinute, kurioje bus nurodytas PIN kodas, kurį suvedę į terminalą, galėsite pasiimti siuntą. Siuntos terminale saugomos 48 valandas po pristatymo.

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus (1 – 2 d. d.) – 5,00 € 

Siuntos paprastai sekančią dieną po išsiuntimo pristatomos Svarbu nurodyti tikslų pristatymo adresą!!! Jūsų nurodytu adresu. Kurjeris prieš pristatydamas siuntą, susisieks su Jumis mobiliuoju telefonu.

Taip pat prekes galite atsiimti nemokamai adresu: Aušros 12, Žagarė, Joniškio raj.  prieš tai tel.: +37068213836 ar el. paštu suderinus atsiėmimo datą bei laiką.

Prekių pristatymas užsienyje

Mielai Jums pristatysime prekes į bet kurią pasaulio vietą. Prekės į užsienį siunčiamos registruotu pirmenybiniu paštu per AB” Lietuvos paštas” (2 – 5 d. d.) ES šalims 15 €, kitoms šalims – 20 €

Gavę Jūsų apmokėjimą už prekes, užsakytos prekės yra išsiunčiamos tą pačią arba sekančią darbo dieną, bet ne vėliau kaip per 3 darbo dienas, registruotu paštu. Klientui pageidaujant galimi ir kiti siuntimo būdai. Tada kaina kiekvienu atveju derinama individualiai.